Зв’яжіться з нами за адресою проспект Павла Тичини, 1-В
02152 м. Київ або тел. (044) 585-51-85.
Дякуємо за те, що завітали на наш веб-сайт!
Натиснувши на посилання вище, ви перейдете на зовнішній веб-сайт, який керується незалежно від компанії GSK. Компанія GSK не несе відповідальності за вміст веб-сайту. Якщо ви не бажаєте покинути цей веб-сайт, не натискайте на посилання вище.
Слідкуйте за нами
© 2021 Група компаній ГСК. Всі права захищені.
Iнфор. номер PM-UA-THRFL-21-00015. Дата Виготовлення: серпень 2021
ТераФлю від грипу та застуди зі смаком лимона, порошок для орального розчину, №10, Р.П. № UA/5529/01/01 від 08.07.2021 № 1389.
Терафлю Екстра зі смаком лимона, порошок для орального розчину, №10, №1. Р.П. № UA/5797/01/01 від 08.07.2021 № 1389.
Цей препарат містить парацетамол; уникайте одночасного застосування інших лікарських засобів, що містять парацетамол. Парацетамол міститься у багатьох лікарських препаратах для лікування болю, гарячки, симптомів грипу та застуди та в препаратах для сну. Пацієнтам з порушенням функції нирок або печінки перед прийомом парацетамолу слід проконсультуватися з лікарем. Не слід приймати більше рекомендованої дози, так як це може бути небезпечно. Передозування може викликати тяжке ураження печінки.
Цей веб-сайт призначений тільки для резидентів України.
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу Терафлю Екстра зі смаком лимона, порошок для орального розчину. Р.П. МОЗ України № UA/5797/01/01. Торгові марки належать або використовуються за ліцензією групою компаній GSK. Повідомити про небажане явище чи скаргу на якість продукту Ви можете в ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В." за тел. (044) 585 51 85 або на e mail: oax70065@gsk.com.
РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ НЕОБХІДНО ОБОВ'ЯЗКОВО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЯ З ІНСТРУКЦІЄЮ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ.
«САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я»