Skip to main content

5 домашніх засобів для боротьби з застудою

3 Reasons You're More Susceptible to Getting Sick in The Winter

Чому наша імунна система завжди зазнає удару у найбільш напружений момент нашого життя, залишаючи нам застуду й змушуючи нас згорнутися калачиком у ліжку, незважаючи на загрозливі граничні терміни виконання робочих завдань та зобов'язання перед сім'єю та друзями?

Якщо ви підхопили застуду, але вам потрібно швидко повернутися до реального життя, ось деякі домашні засоби захисту, які ви можете спробувати, щоб зменшити своє чхання, хлюпання носом та інші симптоми, пов'язані з застудою.

Домашні засоби захисту від застуди

Підтримуйте належний водний баланс свого організму.

Важливо споживати рідину протягом усього дня, але особливо, коли у вас застуда. Невелике дослідження показало, що гаряча рідина насправді може допомогти більш, ніж холодна рідина, коли йдеться про вивільнення слизу.

Почніть свій день з теплої і заспокійливої чашки Терафлю для потужного полегшення симптомів.

Підтримуйте належний водний баланс свого організму.

Окреме дослідження, показало, що курячий бульйон — це, зокрема, комфортна їжа, яка допомагає полегшити симптоми застуди.

Це пояснюється тим, що домашній курячий бульйон може сповільнювати рух лейкоцитів, тому вони залишаються сконцентрованими в зоні інфекції в організмі, допомагаючи організму швидше одужати.

Підтримуйте належний водний баланс свого організму.

Дослідження, опубліковані в базі даних «Cochrane Systematic Reviews» (Кокрановська база даних систематичних оглядів), свідчать, що хоча щоденне вживання вітаміну С не може запобігти застуді, збільшення споживання вітаміну С на початку симптомів застуди може допомогти в лікуванні пацієнта, який перебуває в фізичному стресі, наприклад, спортсмена та людей, які живуть у дуже холодному кліматі. Окрім апельсинів, існує багато продуктів з високим вмістом вітаміну С, наприклад, перець, гуава, ківі, броколі та листова капуста «кейл».

Підтримуйте належний водний баланс свого організму.

Було продемонстровано, що мед має антибактеріальні, протизапальні та антиоксидантні властивості, і на основі проведених досліджень можна припустити, що деякі види меду можуть навіть діяти як засіб для пригнічення кашлю для деяких людей.

Прополощіть горло солоною водою.

Витрачайте певний час до або після чищення зубів на полоскання горло розчином однієї чайної ложки солі у склянці води. Дослідження, опубліковані в журналі «American Journal of Preventive Medicine» (Американський журнал профілактичної медицини) свідчать, що полоскання горла солоною водою вдома може запобігти інфекціям верхніх дихальних шляхів, включно із застудою, і може полегшити такі симптоми, як біль у горлі та закладеність носа у людини, що підхопила застуду.